Ekibimiz

Yönetim Kurulu Başkanı/Finans Direktörümüz (CEO/CFO)

Björn Hallberg mühendislik ve ekonomi alanında akademik bir geçmişe sahiptir ve perakende sektörünün yanı sıra ticari gayrimenkul alanında da çalışmıştır. Organizasyon ve pazarlama konularındaki uzmanlığı ile gerçek bir girişimcidir. 4 dili akıcı olarak konuşmasının yanı sıra, marka gelişimimiz ve işimizin küresel genişlemesinden de sorumludur. Ayrıca ticari havayolu pilotları için de sertifikalı Dil Yeterlik Değerlendiricisidir.

Operasyon Direktörümüz (COO)

Operasyon Direktörümüz Rita Banati, 2005 yılından bu yana kendi çeviri bürosundan - Avrupa'nın önde gelen ajanslarından biri - Avrupa turist topluluğuna en kaliteli çevirilerle hizmet vermektedir. Daha öncesinde, pazarlama konusunda uzmanlaşarak turizm sektöründe çalıştı.
Berlin'de büyüdü, babası bir diplomat ve annesi de bir edebiyat bilimciydi, bu da hayatının erken aşamasında dilleri onun için önemli kıldı. Akademik geçmişi dış ticaret çalışmalarını içerir. 4 dil bilmektedir ancak artık bir çevirmen olarak çalışmıyor. Bunun yerine bizim günlük faaliyetlerimizin yönetimine odaklanmaktadır ve kalite güvencesinden sorumludur.

Baş Hukuk Danışmanımız (CLA)

Şu anda kısmen Norveç'te yaşayan Dr. Judit Kezdi Macaristan'da önde gelen iş hukuku avukatlarındandır ve 3 dil bilmektedir. Aynı zamanda Budapeşte'deki Macaristan Maliye Bakanlığı'nda Hukuk danışmanlığı yapmaktadır.

Asya İşletme Yöneticisi

Katalin Karasz uzun yılların deneyimine sahip, geniş kapsamlı bir eğitim geçmişi olan bir dilbilimcidir. Çeviri uzmanlık alanı Bilişim Teknolojileridir. Eğitimsel geçmişi: Macar Edebiyatı, dilbilim, toplumdilbilim (Master - Eötvös Lorand Üniversitesi Budapeşte, Macaristan), Fransız edebiyatı ve dilbilim (Lisans, Master - Eötvös Lorand Üniversitesi, Budapeşte, Macaristan), IBM, SAP ve EMS ile çok sayıda eğitim oturumları. 1993 yılından bu yana Avrupa Konseyi, Malezya Kereste Konseyi ve Macaristan Kültür Bakanlığı vb. gibi kurumlara yazılı ve sözlü çevirmenlik yapmaktadır.

Misyonumuz

Native Translator'ın varlığı sağlanan özgün kaliteli hizmete ve müşterilerimizin memnuniyetine bağlıdır. Her görev ataması önceden belirlenmiş zaman çizelgesi ve fiyata bağlı kalarak profesyonelce ele alınır.
Hedefimiz, her gün, en üst düzeyde çeviri uzmanlığı sağlamak ve üstlendiğimiz görevlerimizi diğer herhangi bir hizmet sağlayıcıdan daha hızlı teslim etmektir. Biz üstlendiğimiz görevlerimizine tek tek odaklanmakta ve teknik olarak doğru çeviri hizmetleri sağlamaktayız. TNT çalışanlarımız pozitif güler yüzlü ve profesyoneldirler. Müşterilerimizi her zaman saygı ve en yüksek hürmetle karşılarız.

Her müşteriye karşı özverimiz söz konusu projenin tamamlanmasının çok ötesindedir. Müşteri beklentilerinin yerine getirilmiş olduğundan emin olmak için proje sırasında ve sonrasında hizmetleri takip ediyoruz. Bu karşılıklı takdir ve bağlılık yoluyla gelecekteki büyüme için sürekli bir ilişki kurar.
Özel fiyatlar ve özel kampanyalar için bizimle office(at)the-native-translator.com adresinden doğrudan temasa geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Almak İçin!

Hemen Teklif Almak İçin!

Onaylı çeviri örneği

Onaylı çeviri örneği

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

Sorularınız için lütfen şu numarayı arayın: +41 4350 82998