Hizmetlerimiz – Çeviri

7/24 Hızlı, Yüksek Kaliteli Çeviriler Sunuyoruz.
Bizim uzun süredir devam eden deneyimimiz gösteriyor ki hızlı, basit ve büyük ölçüde anonim sipariş yöntemimiz müşterilerimiz için giderek artan ölçüde önem kazanmaktadır. İşler Internet üzerinden hızlı ve sorunsuz bir şekilde, olası en iyi kaliteyi sunarak ve çok fazla kişisel bilgi vermeden tamamlanmalıdır. "The Native Translator"dan alacağınız hizmet tam olarak budur.
Ayrıca çeviri konusunda bireysel müşteri ihtiyaçlarına – bu özel terminoloji, özel dil gereksinimleri ya da diğer benzer özellikleri de içerse – uyum sağlayabiliyoruz. Bu esnek sistem bizim çok yönlü müşteri memnuniyeti için en uygun hizmeti sunmamızı sağlamakta yardımcı oluyor.

Tüm ihtiyaçlarınız için geniş bir çeviri hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.
İhtiyacınız Yasal Belgelerin çevirisi, Doğum ya da Evlilik Belgelerinin Onaylı Çevirisi, Diplomalar ya da başka türden Belgelerin çevirisi, Tıbbi bilgiler, Mali tablolar, Şirket Raporları, Teknik Kılavuzlar, Web siteleri, Pazarlama/Halkla İlişkiler metinleri ya da sadece e-posta, vb. çevirisi de olsa biz tüm bu alanlarda geniş çeviri deneyimine sahibiz ve hem büyük Uluslararası Örgütlere ve Kamu Kuruluşlarına hem de bireylere hizmet vermekteyiz.

Amacımız, müşterilerimize yüksek kaliteli ve hızlı iş teslimi sunmaktır.
Küresel yapımız 22 dilden herhangi birinde, günün herhangi bir zamanda sistemimizde oturum açmış çeviri işlerinizi tamamlamaya hazır çevirmenler bulunmasını sağlar!

Biz sadece hedef dili ana dili olan nitelikli çevirmenler ile çalışma politikasını katı bir şekilde uyguluyoruz.
Bir sipariş için doğru çevirmeni seçmek yüksek kalitenin sağlanmasında en önemli ön şarttır. Çevirmen hem kaynak hem de hedef dilde ana dili seviyesinde bilgi sahibi olmalıdır. Söz konusu alana özgü mükemmel bir terminoloji anlayışı da metni doğru yorumlamak ve bunu çeviriye taşımak için gereklidir. Mümkün olan en iyi kaliteyi sunmak için ekibimizi bu temel üzerinde istihdam ettik – ve bu ekip size yardım etmek için günün 24 saati hazırdır!

Özel fiyatlar ve özel kampanyalar için bizimle office(at)the-native-translator.com adresinden doğrudan temasa geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Almak İçin!

Hemen Teklif Almak İçin!

Onaylı çeviri örneği

Onaylı çeviri örneği

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

Sorularınız için lütfen şu numarayı arayın: +41 4350 82998