Kalite Güvencesi

Bizim İnsanlarımız başlığı altında belirtildiği gibi, biz sadece doğru insanlarla çalışıyoruz. Doğru Tavır, Bilgi ve Beceriye sahip insanlarla.

Çevirmenlerimizin çoğu birden fazla üniversite diplomasına sahiptir, bu yüzden sadece çevirdikleri dilde mükemmel bilgi sahibi olmakla kalmayıp metni doğru anlamak ve çevirmek için çok önemli olan birçok konuda derin bir anlayışa sahiptirler.
Uzmanlaşmış bir konuda çeviriye ihtiyacınız olduğunda, metniniz Hukuki/Patent – Tıbbi – İşletme/Taşımacılık/Nakliye/Finans – Pazarlama/Halkla İlişkiler – Bilişim Teknolojileri/Teknik/Mühendislik ya da Turizm alanlarından hangisinde olursa olsun, alanından anlayan biri tarafından çevrilir. Çevirmenlerimiz arasında tüm dillerde çalışan Avukatlar, Tıp Doktorları, Mühendisler, Ekonomistler vb. bulunmaktadır.

Yeni bir çevirmen ekibimize katılacağında onun eğitimi ve geçmiş deneyimine odaklanıyoruz. Geçmişte uzun süreler boyunca kaliteli işlere imza atmış olduğundan emin oluyoruz.

Bizim için çalışırlarken, vaat ettiğimiz müşterilerimizin güvenebileceği Hızlı – Kaliteli Gizliliği korunmuş çevirileri yerine getirip getiremediklerinden emin olmak için düzenli olarak kontrol ve gözetimlerde bulunuyoruz.

Kaliteyi ölçmek zordur; bir çevirinin kalitesini ölçebilmek için kullanılabilecek bir formül yoktur.

Çevrilmiş bir metnin ya da belgenin orijinal metinle aynı anlamı vermesi ve aynı etkiyi yaratması gerekir, mesajda hiçbir geliştirme ya da değiştirme olmadan kaynak dilde yazıldığı şekliyle aynen çevrilmesi gerekir. Bu, sadece anlamı değil, aynı zamanda mektup ya da belgenin yazıldığı tonu da doğru çevirmeniz gerektiği için, zor bir şeydir. Sadece yerel biri bunu yapabilir, hedef dili ve konuyu çok iyi anlayan yerel biri.

Bundan emin olmak için mesajın tonunu doğru anlayabilecek hedef dili ana dili olan bir çevirmen seçmeniz gerekir.

Çeviri bir güven meselesidir, ve yanlış bir çeviriyi göze alamazsınız!

Hemen Teklif Almak İçin!

Hemen Teklif Almak İçin!

Onaylı çeviri örneği

Onaylı çeviri örneği

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

Sorularınız için lütfen şu numarayı arayın: +41 4350 82998