Kurumsal Anlaşma

Kurumsal Anlaşma yaparak maliyeti düşürün!
Kurumsal müşterilerimize ve devlet kuruluşlarına müşterimizin peşin ödemesi yerine bizim sonradan fatura kestiğimiz kurumsal anlaşma imkanını sunuyoruz.

Kurumsal müşterilerimize kurumsal hizmetler departmanımız yoluyla hizmet veriyoruz. Bizi bu adresten ziyaret edebilirsiniz: www.the-business-translator.com ya da doğrudan office(at)the-business-translator.com adresinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Kurumsal anlaşma kapsamında bizimle çalışan Kurumsal müşterilerimiz Çeviri Yönetim Sistemi’mize projelerini gönderip yine oradan geri alabilmektedirler. Bu, hiçbir bilginin e-posta yolu ile gönderilmemesinden ötürü çok daha güvenli bir yöntemdir ve dolayısıyla bizim çok önem verdiğimiz güvenlik ve gizliliği daha da artırır.

Eğer hizmetlerimizi düzenli olarak kullanıyorsanız, şirketinize özgü terminolojiyi içeren ve doğru terminolojinin tutarlı bir şekilde kullanılmasını sağlayan bir “Terminoloji Kitapçığı” hazırlıyoruz.
 
Düşük kaliteli bir çeviriyi göze alamazsınız – müşterileriniz ve sağlayıcılarınız sizi onlarla kurduğunuz iletişim üzerinden değerlendirecektirler.

Doğru çeviri hizmetini seçmek kolay değildir. Ancak eğer kalite sizin için önemli ise, EN 15038 standartları uyarınca onaylanmış bir çeviri sağlayıcıyı seçin. Ancak o zaman bu onayı alabilmek için yatırım yapmış olduğundan, ve bu sebepten de kaliteye bağlı bir sağlayıcı olduğundan emin olabilirsiniz.
The Translator Group hem Avrupa Standartları EN 15038 hem de Kuzey Amerika’daki CAN/CGSB-131.10 uyarınca onaylanmıştır.

Hemen Teklif Almak İçin!

Hemen Teklif Almak İçin!

Onaylı çeviri örneği

Onaylı çeviri örneği

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

Sorularınız için lütfen şu numarayı arayın: +41 4350 82998