Neden Biz

The Native Translator
Şirketler, Hükümet kuruluşları ve dünyanın her yerindeki bireylere hizmet sunar.
TNT teknik ve hukukiden pazarlama, finans ve sağlık hizmetlerine kadar uzanan bir yelpazede uzman dil çeviri hizmetleri sağlayan İsviçre merkezli bir Çeviri kuruluşudur Biz yabancı dil çeviri, yazılım yerelleştirme, web sitesi çevirisi, çok dilli masaüstü yayıncılık, ve proje yönetimi alanlarında verimli, dünya standartlarında dil hizmetleri ve çözümler sunmaktayız.

Bizi Benzersiz Yapan Nedir?
• Şeffaflık ve Dürüstlüğümüz
• Makine çevirisi KULANMIYORUZ ancak düşük genel giderler ile ileri teknoloji kullanıyoruz. Sık sık tutarlılığı geliştirmek için CAT araçlarını kullanıyoruz
• 7/24 kişiye özel hizmet veriyoruz ve 3.5 milyonun üzerinde günlük kelime kapasitesine sahibiz
• Yüksek Kalite ve Zamanında Teslim
• Güvenebileceğiniz gizlilik

Birkaç örnek vermek gerekirse, belgeniz Fransızca, Arapça, Korece, Çince veya İskandinav dillerinden herhangi birinde olursa olsun, biz burada yardıma hazırız. TNT sektörde en iyiler arasında bulunan 1800’ün üzerinde profesyonelliği kanıtlanmış çevirmenden oluşan dinamik bir ağ kurmuştur. Geniş dilbilimciler ağımız, TNT'nin bireylere ve küçük kurumsal projelere yönelik bir servis olarak 22 tanesini doğrudan çevrimiçi olarak sunduğu 140 dilde hizmet vermesine olanak sağlamaktadır.

Müşteri odaklı bir çeviri bürosu olarak, sizin en iyi olanı beklediğinizi biliyoruz ve beklentilerinizi aşmak için çalışıyoruz.
Hizmetlerimiz sizin ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi çeviri çözümlerini sunmak için tasarlandı.
Bir çevirinin kalitesini ölçmek zordur. Bir belge veya metnin anlam ve tonunun belki de tam olarak anlamadığınız başka bir dile doğru tercüme edilmiş olduğunu doğrulayabilmek için hiçbir matematiksel formül yoktur.

Çevirinin doğruluğundan nasıl emin olabiliyorsunuz?
Biz çeviri kalitesini sağlamak için tek yol olduğuna inanıyoruz ve bu da sadece anadillerine çeviren değil aynı zamanda çevirdikleri konu alanında da yetenekli çevirmenler kullanmak yoluyla mümkündür.

Her çeviriyi kontrol etmek pratik değildir, bu yüzden güvendiğiniz bir çevirmen bürosu kullanmanız gerekir.
Doğru bir çevirmen bürosu seçimi tamamen güven ile ilgilidir ve biz sizin bize güvenebileceğinizi görmenizi umuyoruz!Dil ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, biz burada yardıma hazırız.
Bize office(at)the-native-translator.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Teklif Almak İçin!

Hemen Teklif Almak İçin!

Onaylı çeviri örneği

Onaylı çeviri örneği

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

Sorularınız için lütfen şu numarayı arayın: +41 4350 82998