Turizm çevirileri – Turizm Endüstrisi ve Oteller için Çeviriler

2005 yılında kurulduğumuzdan beri turizm çevirilerinde uzmanlaştık ve bu bizim işletmemizin ayrılmaz bir parçası halini aldı.Düzenli müşterilerimiz arasında küçük ve orta ölçekli oteller (Stanglwirt) yanı sıra ünlü otel zincirleri de (örn. Hilton, Accor) bulunmaktadır.Müşterilerimiz arasında ayrıca belli başlı bölgelerin, Salzburg gibi şehirlerin ve Kitzbühel ve Ischgl gibi daha küçük kentlerin turizm dernekleri de bulunmaktadır.Turizm endüstrisinin öncü web teknolojileri sağlayıcısı Visit Technology Group’un da tercih ettiği bir çeviri hizmetiyiz.

Boş yere "çeviri sektöründe turizm uzmanları" olduğumuzu iddia etmediğimizi söylememiz yeterlidir.Turizm endüstrisi için her tür reklam malzemesinin çevirileri yanı sıra binlerce turizm ve otel web sitesi çevirisi yaptık.

Yüksek nitelikli, ana dilerinde çalışan çevirmenlerimizin ayırt edici özelliği turizm içeriği çevirisinde büyük önem taşıyan, olmazsa olmaz bir nitelik olan yaratıcılıktır.Turizm metinleri temelde reklam metinleridir ve söz konusu ürünü satabilecek nitelikte olmalıdır.

Turizm endüstrisine yönelik tamamladığımız proje türleri arasında tipik olarak şunlar sayılabilir:

 Otel web sitelerinin çevirileri

Yabacı dillerdeki metinlerin çevirisi ve CMS (Content Management System - İçerik Yönetim Sistemi) yoluyla ana sayfaya doğrudan girilmesi

El ilanları, broşürler ve klasörler vb. gibi reklam materyallerinin çevirisi

Çevrimiçi reklamların çevirisi

Arama sonuç sayfaları için yabancı dillerdeki metinlerin çevirileri ve metinlerinin yazılması

Basın bültenleri ve diğer Halkla İlişkiler metinlerinin çevirileri

Tüm reklam kampanyalarının çevirisi

Rezervasyon platformlarının çevirisi

Tecrübelerimiz göstermektedir ki, son yıllarda turizm endüstrisi pazarlarını küresel olarak genişletmektedir.Web siteleri ve özellikle de çevrimiçi reklama yönelik reklam materyalleri daha çeşitli pazarlara ulaşabilmek amacıyla daha da fazla dile çevrilmektedir.Örneğin Cote d'Azur, Çin ve Rus piyasalarında güçlü bir varlık göstermektedir; Alman, İsviçreli ve Avusturyalı işletmeler Doğu Avrupa, Rusya ve Uzak Doğu pazarlarına gittikçe daha da ilgi çekici gelmektedir.

100’ün üzerinde dile çeviri yapıyoruz - çabuk, profesyonelce ve uygun fiyatlarla.TNT gibi küresel bir uzmana turizm çevirisi konusunda güvenmek sadece akılıca değildir - dahicedir de.

Turizm çevirileri hakkında daha fazla bilgi için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçiniz.Size önerilerde bulunmaktan mutluluk duyacağız.

Hemen Teklif Almak İçin!

Hemen Teklif Almak İçin!

Onaylı çeviri örneği

Onaylı çeviri örneği

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

Sorularınız için lütfen şu numarayı arayın: +41 4350 82998