Web Sitesi Çevirileri, Ana Sayfa Çevirileri

Web siteniz sizin dünyaya sunduğunuz bir kartvizit gibidir.
İşletmenizi ya da kurumunuzu daha geniş bir kitleye - hatta tüm dünyaya - takdim etmenizi sağlar. İster ilaç üretici firması olun, ister turistik bir işletme ya sa hukuk bürosu olun, bir web sitesini çevirmek pazarlama konusunda deneyimi ve sektör ile ilgili terminolojiyi anlamayı gerektiren karmaşık bir süreçtir Arama motorları için optimize edilmiş metinler çok önemlidir.

Web kullanıcılarının %50’den fazlasının ana dili İngilizce dışındaki dillerdir.
Bu da farklı dillerde taze içerik gerektiren çok dilli web sitelerine olan gereksinimde bir artışa neden olmuştur. Biz ayrıca çok dilli web siteleri için içerik çevirisi de yapmaktayız.

Ekibimiz sayısız web sitesi çevirisi yapmış ve bu alanda oldukça fazla deneyim sahibidir.
İstediğiniz takdirde web sitenizin güncelliğinin idamesini de yapıyoruz. Sorularınız ve fiyat teklifi istekleriniz ve önerileriniz için lütfen bizimle ne zaman olursa olsun office(at)the-native-translator.com adresinden temasa geçmekten çekinmeyiniz.
Belgelerde olduğu gibi, web sitenizin içeriğinin çevirisi de bir ihtiyaç değerlendirmesini gerektirir (içerik kısmen mi yoksa tümüyle mi çevrilmeli, grafik öğelerin çevrilmesi gerekiyor mu ya da hedef dilde tekrar mı oluşturulmalılar, vb.).
Web sitesi çevirisiyle ilgili olarak akılda tutulacak diğer faktörler sitenin diğer dillere çevrilmeye hazır olup olmadığı (uluslararasılaştırma) ve içerik güncelleştirmelerinin çevrilmiş versiyonda nasıl yansıyacağıdır (çok dilli içerik yönetimi).

Hemen Teklif Almak İçin!

Hemen Teklif Almak İçin!

Onaylı çeviri örneği

Onaylı çeviri örneği

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

Sorularınız için lütfen şu numarayı arayın: +41 4350 82998