Çevirinizi 7/24 çevrimiçi sipariş edin

Belgenizi veya metninizi buraya yükleyin ve siparişinizi verin.

Bireysel yardıma veya öneriye mi ihtiyacınız var?

Bize e-posta ile ulaşın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Gizlilik İlkesi, gizlilik yönergeleri

The Native Translator’da, verilerinizi ve gizliliğinizi korumaya çok önem veriyoruz.
Aşağıda sizin haklarınızı nasıl koruduğumuz hakkındaki ilkelerimizi bulacaksınız. Hangi bilgileri topluyoruz ve onları nasıl elde ediyoruz? Web sitemizdeki formların herhangi birini doldurduğunuzda sizin bu bilgileriniz bize ulaşıyor.
Talebinizi tamamlamak için e-posta adresinizi bilmemiz gerekiyor ve ödemeyi gerçekleştirmek için, PayPal ise ödeme formunu doldurmanızı istiyor. Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?
Bilgilerinizi aşağıdaki şekillerde kullanabiliriz:
• Fiyat teklifinizi oluşturmak ve hizmetlerimizi sağlamak için.
• Eğer öyle bir yasal yükümlülüğümüz varsa, ve eğer talep edilirse, ilgili herhangi bir düzenleyiciye veya herhangi başka bir kimseye hakkınızda bilgi açıklamak için.
• Sitenin tasarımını ve sayfa düzenlemesini geliştirmeye yardımcı olmak amacıyla, müşteri trafiği ve müşterilerin siteyi kullanışının seyir şeklini izlemek için.
• Arada bir size web sitesinin işlevsellik değişiklikleri, yeni hizmetlerimiz, özel vasıflar ve teklifler gibi hizmetlerimizdeki ilerlemeler hakkında bilgi verebiliriz.
• Hakkınızda edindiğimiz bilgiler pazarlama programımızın bir parçası olarak sizin web tarama tercihlerinizi analiz etmek için kullanılabilir. Bu, sizin ilgileneceğinizi düşündüğümüz ürünler, hizmetler ve promosyonları seçmek ve biçimlendirmekte bize yardımcı olabilir. Bilgilerinizi nasıl koruruz?
Bilgilerinizi aşağıdaki yollarla koruyoruz:
• Amaçlarımız için gerekli olanı aşan bilgileri talep etmeyeceğiz.
• Sizin yardımınızla, hakkınızda tuttuğumuz bilgileri güncel ve doğru olarak saklamaya çalışacağız.
• Hakkınızda tuttuğumuz bilgilerden artık ilgili olmayanları sileceğiz.
• Verilerinizi yetkili olmayan kullanıma karşı koruyacağız. Yetkisiz erişimi önlemek için, bize vermiş olduğunuz bilgilerin depolanması ve açıklanması ile ilgili katı güvenlik önlemleri uyguluyoruz.
• Bütün çevirmenlerimiz çevirmenlik görevlerinin bir parçası olarak elde edilen bilgilerin hiçbirisine başvurulamayacağını, çoğaltılamayacağını, kopyalanamayacağını, basılamayacağını veya başka bir şekilde bir üçüncü şahısa iletilemeyeceğini kabul ettikleri bir bağlayıcı gizlilik anlaşması imzalamışlardır. Daha fazla bilgi için bize <link>office@the-native-translator.com adresinden doğrudan ulaşabilirsiniz.

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>