Übersetzung von Dokumenten

Metin ve belgelerin profesyonel tercümesi, doğrudan online olarak sipariş verebilirsiniz.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Hukuk, finans, tıp ve teknik alandaki belge ve metinlerin kalite güvenceli tercümesi ve yeminli tercümesi.

Bir belgenin, şirket sicil kaydının çıktısının, bir mahkeme kararının, evlilik belgesinin tercümesine mi ihtiyacınız var? The Native Translator, her türlü belge ve metnin nitelikli tercümesini ve yeminli tercümesini yapıyor. Tercümanlarımız, tam zamanlı profesyonel tercümanlar olarak en az 5 yıllık deneyime sahip ve üniversite eğitimine sahiptirler ve her zaman kendi ana dillerine tercüme yapmaktadırlar. Bu ve ISO 17100 kalite sertifikamız, tercüme ettiğimiz metin ve belgelerin kalitesinin çok yüksek bir standartta olduğunun garantisidir. Tıp, hukuk, teknik ve mali alanlarda uzmanlık gerektiren metin ve belgeleri tercüme eden tercümanlar, belgenizin nitelikli bir çevirisi için ön koşul olan ilgili alanda eğitim ya da iş deneyimine de sahiptirler. Diğer şeylerin yanı sıra şu belge türlerini de tercüme ediyoruz: Doğum belgeleri, emlak kayıt belgeleri, hükümler, boşanma ya da evlilik belgeleri, kimlik belgeleri ya da yüksek öğrenim notları ve diplomaları aynı zamanda da kılavuzlar, tıbbi metinler gibi teknik belgeler ve tezler, makaleler gibi belgeler.

Belgenizin yeminli bir tercümesine mi ihtiyacınız var?

Bir belgenin yeminli bir tercümesi, yeminli bir tercüman tarafından yapılmaktadır. Yeminli bir tercüman, bir kurum ya da kuruluş tarafından yapılan bir sınav sonucunda onaylanmıştır. Tercümanın, tercümenin damgalandığı kişisel bir damgası vardır ya da buna alternatif olarak belgeye bir beyan yazar, bu prosedür ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Bir belgenin yeminli tercümesi, tercümenin yurt dışında bir üniversiteye başvuru, emlak kaydı, vize başvurusu ya da yasal bir süreç gibi resmi bir bağlamda kullanılacağı durumlarda gerekebilir.

100’den fazla dile belgelerin kalite güvenceli tercümesi

The Native Translator, ISO 17100 standardına göre kalite sertifikasına sahiptir. Çalışmalarımız, iki yılda bir sertifikamızın koşullarını yerine getirdiğimizden emin olmak adına sertifika veren yetkili kurum tarafından kontrol edilmektedir, bu da tabii ki müşteri olarak sizlere bir güvenlik sağlamaktadır. Tercümelerin kalitesine çok büyük bir önem veriyoruz ve dünyanın önde gelen tercüme bürolarından birisi olarak, sektördeki en iyi tercümanlarla çalışma olanağına sahibiz.

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Her zaman çok hassas bilgi içeren tercümelerle karşılaşıyoruz ve tabii ki gizliliği korumaya çok dikkat ediyoruz. 2011 yılından beri çeviri hizmeti veren büromuz, 2015 yılından itibaren yeni ISO standardı olan ISO 17100’a uygun olarak kalite sertifikasına sahip olmuştur

Bir belgenin tercüme ücreti nedir?

Belgenizi doğrudan tercüme portalımıza yükleyiniz ve 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde belgenizin uzman tercümesi ya da yeminli tercümesi için hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi sipariş edebilir ve ödemeyi doğrudan online olarak kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 30 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerindeki nitelikli tercüme ve belgenin yeminli tercümesini sağlama konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100 sertifikalı bir teknik tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>