Çevirinizi 7/24 çevrimiçi sipariş edin

Belgenizi veya metninizi buraya yükleyin ve siparişinizi verin.

Bireysel yardıma veya öneriye mi ihtiyacınız var?

Bize e-posta ile ulaşın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

E-mail tercümesi

Cironuzu artırın – iletişim ağınızı güçlendirin

Çok dilli bir işletmeye sahip olmak, yabancı dillerde e-posta göndermeniz ve almanız gerektiği anlamına gelmektedir. E-posta yazışmalarınızı kendiniz tercüme etmeyi seçebilirsiniz ya da zamandan tasarruf edip profesyonel tercüme siparişinde bulunabilirsiniz – bu sayede yurtdışındaki iş ortağınız tam olarak ne demek istediğiniz anlar.

E-posta mesajınızı bize email olarak göndermeniz yeterlidir, bu da profesyonel bir tercümanın sizin metninizi hızlı bir şekilde tercüme edeceği anlamına gelmektedir. Ayrıca mektup, konuşma ya da ihtiyacınız olan diğer genel bilgi türleri gibi özel olmayan sıradan belgeleri de tercüme etmek için yardımcı olmaya hazırız. 
 


E-postalarınızı TNT’ye tercüme ettirmenin 10 avantajı

  1. Tüm dil engellerini tamamen aşmanın ve kırmanın en kolay yoludur. Böylece yanlış anlaşılmalardan kaçınırsınız ve cironuzu artırabilirsiniz.
  2. Başka ülkelerde işinizi kurmak daha kolaylaşır.
  3. Yüksek kaliteli tercüme hizmeti – TNT sıkı bir kontrol sistemine sahiptir ve yalnızca kaynak dilde akıcı olan ve kendi ana diline tercüme yapan profesyonel tercümanlarla çalışmaktadır. Ayrıca, örneğin inşaat mühendisi ya da avukat olan tercümanlarla da çalışmaktayız.
  4. Kültürel hataları ortadan kaldırıyoruz, tercüman, kültürel unsurları göz önünde bulundurarak tercüme yapmaktadır.
  5. Tercümeler, e-posta tercüme hizmeti sağlama konusunda çok güçlü bir uluslararası deneyime sahip olan bir tercüman tarafına yapılmaktadır.
  6. Genellikle birkaç saat içerisinde, hızlı teslimatlar.
  7. 100’den fazla dil seçeneği. Yılın her günü ve günün her saatinde tüm büyük dünya dillerinde tercüme konusunda hizmet alabilirsiniz.
  8. Bunun yerine başka şeylere harcayabileceğiniz çalışma süresinden tasarruf edersiniz.
  9. Gizli işlemler – tüm TNT tercümanları gizlilik sözleşmesine tabi tutulur.
  10. Çok uygun fiyatlı, aşağıdaki teklif düğmesine tıklayınız ve kendiniz görünüz!

The Native Translator, İsviçre merkezli global bir iletişim ve tercüme şirketinin - The Translator Group’un – bir parçasıdır. Tercüme şirketleri için hem ISO 17100 ve CAN/CGSB-131.10 – Avrupa ve Kuzey Amerika sertifikalarına göre sertifikaya sahibiz.

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>