Çevirinizi 7/24 çevrimiçi sipariş edin

Belgenizi veya metninizi buraya yükleyin ve siparişinizi verin.

Bireysel yardıma veya öneriye mi ihtiyacınız var?

Bize e-posta ile ulaşın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

The Native Translator, tüm nitelikli tercüme ihtiyaçlarınız için size yıl boyunca her gün yardımcı olabilecek kalite sertifikasına sahip bir tercüme bürosudur!

Daha "egzotik" olan diller de dahil olmak üzere, toplamda 100’den fazla dilde tercüme yapıyoruz. Yeminli ve onaylı tercüme. Hukuk, finans, tıp ve teknoloji alanlarında nitelikli uzman tercüme. Burada tüm hizmet yelpazemize dair genel bir bilgi bulabilirsiniz.

Hızlı, uygun fiyatlı, kalite odaklı ve profesyonel

Yüksek kaliteli tercümeler, bilinçli bir stratejinin sonucudur

Wikipedia tarafından kalite şu şekilde tanımlanmaktadır: "Bir olgunun, ürünün ya da hizmetin bir ya da birden fazla özelliğinin bir ihtiyacı ne kadar iyi derecede karşıladığını tanımlayan boyuttur". Uzun vadeli stratejimizi tanımladığımızda bu, "seçici" kalite bilincine sahip olan bir müşterinin, ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu bilen bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabilme isteğine dayanıyordu. Finans, ekonomi, hukuk, tıp ve teknoloji alanlarında ve 25’ten fazla dil arasında, yeminli tercümanlar ve uzman tercümanlar tarafından, diğer tüm tercüme bürolarından daha hızlı ve daha kolay bir şekilde, yüksek kaliteli tercüme sağlamayı görevimiz olarak görüyoruz.

Kalite tarafının yanı sıra, tercüme bürosunu seçerken, tabi ki gizlilik garantisi önemli bir etkendir. Her gün 4 kıtada bizim yeteneğimize güvenen şirketler, kurumlar ve özel şahıslar için büyük oranda gizli dosyaları çeviriyoruz.

Başarı tarifimiz

En yüksek kalitede tercümeleri garanti etmenin tek bir yolunun bulunduğunu düşünüyoruz: Ana diline tercüme yapan ve uzmanlık alanlarımızın birinde uzman olan profesyonel tercümanlarla çalışmak. Yalnızca o zaman metnin içeriğini, tonunu ve metnin tam anlamını yüzde 100 yansıtan mükemmel çeviriler sağlayabiliriz. Buna kaliteye ulaşmanın tek bir yolu vardır, o da her şekilde çok yüksek standartlara ulaştığımızdan emin olmak için resmi bir sertifikaya sahip olunmasıdır.

The Native Translator’ı seçmek için 6 sebep:

  • 2011’den beri kalite sertifikası bulunan tercüme bürosu, ISO 17100 (2015)
  • En az 5 yıllık iş hayatı tecrübesine sahip, yalnızca lisans mezunu tercümanlar
  • ISO 27001’e dayalı gizlilik koruması
  • Çevre dostu şirket, ISO 14100 ile uyumludur
  • H24 Online mevcuttur
  • Global hizmet

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>