Trustpilot TrustScore 4.8

Çevirinizi 7/24 çevrimiçi sipariş edin

Belgenizi veya metninizi buraya yükleyin ve siparişinizi verin.

Bireysel yardıma veya öneriye mi ihtiyacınız var?

Bize e-posta ile ulaşın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Global ağımızda yalnızca kendi ana dillerine hızlı, dikkatli ve hatasız bir şekilde tercüme yapan profesyonel tercümanlar bulunmaktadır. Tercümanlarımız sadece mükemmel bir dil ve gramer bilgisine sahip olmakla kalmaz, bunun yanı sıra deyimsel ifadeler ve

The Native Translator’ın 5.500 uzman tercümana erişimi bulunmaktadır. Uzmanlık alanı ne olursa olsun, bu sebeple her zaman aralarından seçim yapabileceğiniz yüksek nitelikli uzmanlar vardır.

Elinizin altında her zaman bir uzman

Uluslararası profesyonel tercüman ağımız, - yıl boyunca, haftanın yedi günü – hızlı, yüksek kaliteli ve online tercüme hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Kısacası: Kolay ve sorunsuz bir sipariş süreci ile mümkün olan en kısa sürede en yüksek kalite. The Native Translator.

Hatasız teknik çeviriler

Geniş kapsamlı tercüme hizmetlerimiz ile her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Ne hakkında olduğu fark etmeksizin, hukuki belgeler, diploma ya da doğum ya da evlilik belgesinin onaylı tercümesini sunuyoruz. Uzmanlık alanı ne olursa olsun - tıbbi broşürlerin, finansal raporların, hukuki belgelerin, şirket raporlarınınteknik kılavuzların, internet sayfalarının ve pazarlama/halkla ilişkiler alanlarında birinci sınıf teknik çevirilere sahip olabilirsiniz. İster uluslararası bir şirketi temsil edin, ister bireysel bir müşteri olun – tercümenizin, alanınızda uzun yıllar deneyime sahip olan bir tercüman tarafından olağanüstü bir beceri ile ele alınacağını garanti ediyoruz.

Uzman bilgisine sahip ana dil tercümanı

Kaliteli bir tercüme için kritik olan şey, doğru tercüman seçimidir. Tercüman anadiline çeviri yapar –hem hangi dile tercüme yapıyorsa, hem de hangi dilden tercüme yapıyorsa- terminolojiye hakim olmalıdır. Metni doğru yorumlamak ve tercümeye tam anlamıyla yansıtabilmek için uzmanlık alanınızın özel terminolojisinde kapsamlı bilgiye sahip olmak gerekmektedir.

Diğer şeylerin yanı sıra aşağıdaki konularda da tercüme yapıyoruz:

Daha fazla bilgi için ilgili alana tıklayınız.

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>