Online-tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Online profesyonel tercüme ve yeminli tercüme!

The Native Translator’da, doğrudan online olarak hızlı ve kolay bir şekilde yüksek kaliteli tercüme sağlama konusunda uzmanız. Yalnızca hızlı bir hizmet sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda da yılda 365 gün ve günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Tercümanlarımız dünyanın her yerinde farklı zaman dilimlerinde bulunmaktadır ve bu sebeple, ister nitelikli profesyonel tercüme, ister yeminli tercüme ya da ister bir Power Point sunumu olsun, tercümelerinizde yardımcı olmak için her zaman hazırız.

Profesyonel tercüme

Hangi alanda tercümeye ihtiyacınız olursa olsun, hukuk, finans, tıp ya da teknoloji alanlarından bağımsız olarak aradığınız yeteneğe sahip olan nitelikli profesyonel tercümanlarımız mevcuttur. 5.500’ün üzerindeki yetenekli tercümanlarımızla, neredeyse her zaman tercüme ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Yeminli tercüme

600’den fazla dil çiftinde hukuk ve finans alanlarında yeminli tercüme ve yılın her günü ve günün her saatinde sizin için hazırız. Her zaman tercümenin kullanılacağı ülkede yetkilendirilmiş bir tercümanla çalışmaya çaba gösteriyoruz.

ISO 17100’a uygun olarak kalite güvenceli tercüme

2011 yılından beri çeviri hizmeti veren büromuz, 2015 yılından itibaren yeni ISO standardı olan ISO 17100’a uygun olarak kalite sertifikasına sahip olmuştur. ISO sertifikasına sahip olmak, tercümanların gereksinimlerinden ve işe alımından yapmış olduğumuz her bir tercümenin kalite güvencesine kadar tüm süreçlerimizin belgelenmesi ve kalite güvencesinin verilmesine dair maliyetini ve büyük iş yükünü üstlendiğimiz anlamına gelmektedir. Örneğin yalnızca üniversite eğitimine sahip, tam zamanlı, tercüme yaptıkları alanda uzmanlaşmış ve profesyonel tercümanlarla çalıştığımızı söyleyebiliriz. Tüm tercümeler, tercümeyi yapanla aynı niteliklere sahip olan ikinci bir tercüman tarafından kontrol edilmektedir. Sertifikalandırmamızdaki kriterlere uyup uymadığımız, bizi sertifikalandıran kuruluş tarafından devamlı olarak kontrol edilmektedir. Kalite sertifikasına sahip bir tercüme bürosu olmamız, yaptığımız tercümelerde kalite garantisi verdiğimiz anlamına da gelmektedir.

Gizlilik

İşlerle bağlantılı olarak bize ulaşan tüm bilgilerle ilgili olarak katı bir gizlilik politikası uygulamaktayız. Proje yöneticileri, tercümanlar ve idari personel de dahil olmak üzere tüm personelimiz, sıkı bir gizlilik sözleşmesine tabi tutulmaktadır.

Tercüme ücreti ne kadar

Belgenizi doğrudan tercüme portaimiza ve 1 dakikadan daha kısa bir sürede bir tercüme için hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi sipariş edebilir ve ödemeyi doğrudan online olarak kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 30 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden nitelikli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100 sertifikalı bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>