Hukuk, finans, tıp ve teknik alanlarında profesyonel Arapça tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Arapça ve karşılıklı 25’ten fazla dil arasında yeminli tercüme ve teknik tercüme

The Native Translator, 2005 yılından beri Arapça ve Türkçe arasında ve hatta İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi diller de dahil olmak üzere 25’ten fazla dil arasında nitelikli tercüme hizmeti vermektedir. Diğer hizmetlerin yanı sıra Arapça tercüme konusunda uzmanlaşmayı seçtik ve bu konudaki uzmanlığımız ve birçok alanda önemli bir yetkinliğe sahip olmamız ve büyük hacimli Arapça tercümeleri alma kapasitemiz ile müşterilerin tercih ettiği tercüme büroları arasında olmamıza neden olmuştur.

Arapçaya ve Arapçadan yeminli tercüme

Türkçeden Arapçaya ve Arapçadan Türkçeye ve aynı zamanda da Arapça ve örneğin İngilizce arasında yeminli tercüme yapıyoruz. Tercümanlarımız çoğunlukla, tercümenin kullanılacağı ülkede yeminlidir. Hem Arapçaya hem de Arapçadan yeminli tercüme, esas olarak yeminli bir tercümanın yetkinliğe sahip olduğu hukuk ve ekonomi alanlarında yapılmaktadır. Arapçaya/Arapçadan yeminli tercüme gerektiren belgelere örnekler; doğum belgesi, evlilik belgesi, hükümler, sürücü belgeleri, anlaşma ve sözleşmeler, pasaport vb.

Aşağıdaki alanlarda Arapçaya ve Arapçadan teknik tercüme yapıyoruz:

 • Teknik ve teknoloji
 • Ekonomi ve finans
 • Hukuki ve resmi belgeler
 • Pazarlama ve reklam
 • İlaç ve eczacılık
 • İnternet sayfaları ve diğer online materyaller

Ana dil ilkesi bir kalite koşuludur

Profesyonel tercüme söz konusu olduğunda, ana dil ilkesi, temel taşlardan biridir ve bir kalite koşuludur. İlkemiz; bir tercümanın sadece ana diline tercüme yapması gerektiği gerekçesine dayanmaktadır. Örneğin, ana dili Arapça olan bir tercüman, Arapçaya tercüme yapar, ana dili Türkçe olan bir tercüman, Türkçeye tercüme yapar. Bir dilin ana dil olarak görülebilmesi için kişinin o dilin resmi dil olduğu bir ülkede büyümesi ve eğitimini orada tamamlamış olması gerekmektedir.

The Native Translator’da Arapçaya veya Arapçadan bir tercüme siparişi verdiğinizde size verilen hizmet aşağıdaki gibi olacaktır

Arapçaya ve Arapçadan, bu dilin ve terminolojinin doğru olduğu yüksek kalitede profesyonel bir tercüme hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda da mümkün olduğu kadar orijinal belgedeki düzeni korumaya çaba gösteriyoruz.
Tercümanlarımız, ana dili hedef dil olan, üniversite eğitimi almış profesyonel tercümanlardır. Ayrıca tercüme ettikleri alanda uzmandırlar ve metni anlamaktalar ve terminolojiye hakimler, bu nedenle, ister tıbbi bir tercüme, ister nitelikli teknik ya da hukuki bir tercüme sipariş edin, dosyalarınız doğru yeterliliğe sahip tercümanlarımıza yönlendirilecektir.
Arapçaya ya da Arapçadan yeminli bir tercümeye ihtiyacınız olması halinde, tercümenin yerel olarak yeminli bir tercüman tarafından kullanılacağı ülkede yapılması için çaba gösteriyoruz, ancak, örneğin bir tercümenin bir elçilik ya da konsoloslukta tasdiklenmesi gerektiğinde bazı istisnalar vardır. ISO 17100’a uygun olarak sertifikamız bulunmaktadır ve tabii ki yapmış olduğumuz tercümeler için kalite garantisi veriyoruz.

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Gizli bilgileri her zaman büyük bir ciddiyetle ele alıyoruz ve tabii ki tüm işleri katı bir gizlilik kapsamında yürütüyoruz.

Bir Arapça tercümenin ücreti nedir

Belgenizi doğrudan tercüme portalimiza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde Arapçaya ya da Arapçadan bir tercüme için hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşacaksınız. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay. Arapçaya ya da Arapçadan bir tercüme siparişi verdiğiniz zaman, daha önce tercüme edilmişse isimlerin nasıl yazılması gerektiğini her zaman belirtmeniz gerektiğini unutmayınız, Arapça isimlerin çoğu farklı şekillerde tercüme edilebilir.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde eposta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 30 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Arapçaya ve Arapçadan nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti sunma konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100 sertifikalı bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>