Bulgarcaya ve Bulgarcadan profesyonel tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Avantajlı müşteri anlaşması
 • Avantajlı müşteri anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Bulgarca ve karşılıklı 25’ten fazla dil arasında hukuk, ekonomi, tıp ve teknik alanlarında yeminli tercüme ve nitelikli uzmanlık alanı gerektiren tercüme hizmeti sunuyoruz.

Bulgarcaya ya da Bulgarcadan bir sicil belgesi, banka hesap dökümü, evlilik belgesi, sözleşme, teknik kılavuz ya da tıbbi bir dosya kaydı mı tercüme etmeniz gerekiyor?

The Native Translator, ISO 17100 kalite sertifikalı bir tercüme bürosudur ve Bulgarca ve 25’ten fazla dil arasında profesyonel tercüme hizmeti veriyoruz ve doğrudan online olarak teknik bir tercüme siparişi verebilirsiniz. İster tıbbi, ister yeminli bir tercüme ihtiyacınız olsun, size yardım ediyoruz. Bulgarcaya ve Bulgarcadan tercüme ettiğimiz diller arasında İsveççe, Arapça, Danca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Norveççe, İspanyolca, Almanca ve daha fazlasını bulacaksınız.

Birçok türdeki belge ve metni Bulgarcaya ve Bulgarcadan tercüme ediyoruz

Temel olarak her türlü belge ve metni tercüme ediyoruz. Anlaşma ve sözleşmeler, hükümler, mahkeme raporları, karne, sicil belgeleri, sürücü belgeleri, evlilik belgeleri, tıbbi araştırmalar, hasta kayıtları, basın bültenleri, teknik kılavuzlar, internet metinleri vb. gibi hukuki metinlerin Türkçeden Bulgarcaya ya da Bulgarcadan Türkçeye ya da ele aldığımız diğer 25 dilden biri ile kombinasyon halinde Bulgarca tercümesi, profesyonel tercümesi ya da yeminli tercümesi konusunda size yardımcı oluyoruz.

Bulgarcadan ya da Bulgarcaya uzman tercüme

Bir tıbbi kaydın, bir teknik raporun ya da bir sözleşme taslağının tercümesi, uzman yeterliliğine sahip bir tercüman gerektiren belgelere örnektir. İster yüksek teknoloji, ister hukuk, finans ya da tıp alanında olsun, konuya özel terminoloji içeren metinler, herhangi bir tercüman tarafından tercüme edilemez, bu tür tercümeler uzman yeterliliği gerektirmektedir. Uzman yeterliliği gerektiren bir alanda Türkçeden Bulgarcaya ya da Bulgarcadan Türkçeye bir tercüme siparişi verdiğiniz zaman, tercümeniz üniversite eğitimi almış uzman bir tercüman tarafından yapılacaktır.

Bulgarcaya ve Bulgarcadan yeminli tercüme

Hukuki, mali ve tıbbi belge ve metinlerin yeminli tercümesini yapıyoruz. Bizimle online olarak doğrudan Bulgarcadan Türkçeye ve Türkçeden Bulgarcaya ve aynı zamanda da Bulgarca ve 25 farklı dil arasında yeminli bir tercüme siparişi verebilirsiniz. Genellikle yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilmesi gereken belgeler şunlardır; karne, hükümler, sözleşme ve anlaşmalar, sicil çıktıları vb.

Bulgarcaya ve Bulgarcadan kalite güvenceli belge tercümesi

ISO 17100’a göre kalite sertifikasına sahibiz. Çalışmalarımız, düzenli olarak sertifikalandırma yetkili kurumu tarafından kontrol edilmektedir ve bu da tabii ki müşteri olarak sizlere büyük bir güvenlik sağlamaktadır. ISO 17100 sertifikalandırmasının ne anlama geldiği hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Her zaman büyük miktarda çok hassas bilgiyi ele alıyoruz ve tabii ki gizliliği korumaya çok dikkat ediyoruz. Sunucularımız, bilgilerinizin yanlış ellere ulaşmaması için SSL güvenliğine sahiptir.

Bulgarcaya ya da Bulgarcadan bir belgeyi tercüme etme ücreti nedir?

Belgenizi tercüme portalimiza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay. Bulgarcaya ya da Bulgarcadan bir tercüme siparişi verdiğiniz zaman, daha önce tercüme edilmişse isimlerin nasıl yazılması gerektiğini her zaman belirtmeniz gerektiğini unutmayınız, çünkü birçok Bulgarca isim farklı şekillerde tercüme edilebilir.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 15 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Bulgarcaya ve Bulgarcadan nitelikli tercüme ve yeminli tercüme sağlama konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>