Çekçeye ve Çekçeden profesyonel tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Çekçeye ve Çekçeden hukuk, ekonomi, tıp ve teknik alanlarında yeminli tercüme ve nitelikli teknik tercüme yapıyoruz.

Sözleşme, karne, evlilik belgesi, anlaşma, teknik kılavuz ya da tıbbi bir kayıt dosyasını Çekçeye ya da Çekçeden tercüme etmeniz mi gerekiyor?

The Native Translator, ISO 17100 kalite sertifikalı bir tercüme bürosudur ve Çekçe ve 25’ten fazla dil arasında doğrudan online olarak profesyonel tercüme yapıyoruz. Çekçeye ister nitelikli tıbbi bir tercüme, ister yeminli bir tercümeye ihtiyacınız olsun, örneğin, bir banka belgesi, karne ya da bir hüküm, size yardımcı olabiliriz.

Birçok türdeki belge ve metnin Çekçeye ve Çekçeden tercümesini yapıyoruz

Temel olarak her türlü belge ve metni tercüme ediyoruz. Anlaşma ve sözleşmeler, hükümler, mahkeme raporları, karne, sicil belgeleri, sürücü belgeleri, evlilik belgeleri, tıbbi araştırmalar, hasta kayıtları, basın bültenleri, teknik kılavuzlar, internet metinleri vb. gibi hukuki metinlerin Türkçeden Çekçeye ya da Çekçeden Türkçeye ya da örneğin, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca da dahil olmak üzere tercüme ettiğimiz 25 dilden biri ile birlikte Çekçeye tercümesi, profesyonel tercümesi ya da yeminli tercümesi konusunda size yardımcı oluyoruz.

Çekçeden ya da Çekçeye teknik tercüme

Bir tıbbi kaydın, bir teknik raporun ya da bir sözleşme taslağının tercümesi, uzman yeterliliğine sahip bir tercüman gerektiren belgelere örnektir. İster yüksek teknoloji, ister hukuk, finans ya da tıp alanında olsun, konuya özel terminoloji içeren metinler, herhangi bir tercüman tarafından tercüme edilemez, bu tür belgeler uzman yeterliliği gerektirmektedir. Uzman yeterliliği gerektiren bir alanda Türkçeden Çekçeye bir tercüme siparişi verdiğiniz zaman, tercümeniz üniversite eğitimi almış uzman bir tercüman tarafından yapılacaktır.

Çekçeye ve Çekçeden yeminli tercüme

Hukuki, mali ve tıbbi belge ve metinlerin yeminli tercümesini yapıyoruz. Bizimle online olarak doğrudan Çekçeden Türkçeye ve Türkçeden Çekçeye ve aynı zamanda da Çekçe ve 25 farklı dil arasında yeminli bir tercüme siparişi verebilirsiniz. Her zaman tercümenin kullanılacağı ülkede yetkilendirilmiş tercümanlar kullanmaya çaba gösteriyoruz.

Çekçeye ve Çekçeden kalite güvenceli belge tercümesi

ISO 17100’a göre kalite sertifikasına sahibiz. Çalışmalarımız, düzenli olarak sertifikalandırma yetkili kurumu tarafından kontrol edilmektedir ve bu da tabii ki müşteri olarak sizlere büyük bir güven sağlamaktadır. ISO 17100 sertifikalandırmasının ne anlama geldiği hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Her zaman büyük miktarda çok hassas bilgiyi ele alıyoruz ve tabii ki gizliliği korumaya çok dikkat ediyoruz. Sunucularımız, bilgilerinizin yanlış ellere ulaşmaması için SSL güvenliğine sahiptir.

Çekçeye ya da Çekçeden bir belgeyi tercüme etme ücreti nedir?

Belgenizi doğrudan tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 15 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator doğrudan internet üzerinden Çekçeye ve Çekçeden nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a göre sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>