Profesyonel Çince tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Hukuk, ekonomi, tıp ve teknik alanlarda Çinceye ve Çinceden yeminli tercüme ve nitelikli uzman tercüme yapıyoruz.

The Native Translator, diğer dillerin yanı sıra Çinceye ve Çinceden nitelikli tercüme konusunda uzmanlaşmış ISO 17100 sertifikalı global bir tercüme bürosudur. Hukuk, finans, teknik ve tıp alanlarında Çince ve Türkçe arasında ve aynı zamanda da diğer tüm anadillere ve dillerden, hem yeminli tercüme hizmeti, hem de uzmanlaşmış profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz. Sertifikalı bir tercüme bürosu olarak, yalnızca tercüme ettikleri alanda uzman yeterliliğe sahip profesyonel ve üniversite eğitimi almış tercümanlarla çalışıyoruz ve ister Türkçeden Çinceye ister Çinceden Türkçeye bir tercüme siparişi verin, tercümeniz her zaman ana dili hedef dil olan bir tercüman tarafından yapılacaktır. Türkçeye ek olarak, Çince ve İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca da dahil olmak üzere 25’ten fazla dil arasında tercüme yapıyoruz.

Çinceye ve Çinceden yeminli tercüme

Hukuki ve mali belgelerin Türkçe ve Çince arasında ve Çinceden Türkçeye yeminli tercümesini yapıyoruz. Anlaşma ve sözleşmeler, sicil belgeleri ve mali belgelerin genellikle yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir. Bu tür tercümeler için alıcı ülkede yetkilendirilmiş tercümanlarla çalışıyoruz.

Teknik, tıp vb. gibi alanlarda Çinceye teknik tercüme

Teknik, tıp ve pazarlama alanlarında nitelikli uzman tercüme yapıyoruz. Çinceye kılavuzlar, talimat kitapçıkları, patentler, makaleler ve tezler ya da web sitesi tercümesi hizmeti sunuyoruz. Metnin türü ne olursa olsun, dosyalarınız doğru niteliklere sahip tercümanlarımıza yönlendirilecektir.

Ana dil ilkesi bir kalite koşuludur

Profesyonel tercüme söz konusu olduğunda, ana dil ilkesi, temel taşlardan biridir ve bir kalite koşuludur. İlkemiz, bir tercümanın sadece ana diline tercüme yapması gerektiği gerekçesine dayanmaktadır. Örneğin, ana dili Çince olan bir tercüman, Çinceye tercüme yapar, ana dili Türkçe olan bir tercüman, Türkçeye tercüme yapar. Bir dilin ana dil olarak görülebilmesi için kişinin, o dilin resmi dil olduğu bir ülkede büyümesi ve eğitimini orada tamamlamış olması gerekmektedir.

ISO 17100’a uygun olarak kalite güvenceli tercüme

2011 yılından beri çeviri hizmeti veren büromuz, 2015 yılından itibaren yeni ISO standardı olan ISO 17100’a uygun olarak kalite sertifikasına sahip olmuştur. ISO sertifikasına sahip olmak, tercümanların gereksinimlerinden ve işe alımından yapmış olduğumuz her bir tercümenin kalite güvencesine kadar tüm süreçlerimizin belgelenmesi ve kalite güvencesinin verilmesine dair maliyetini ve büyük iş yükünü üstlendiğimiz anlamına gelmektedir. Örneğin, yalnızca üniversite eğitimine sahip, tam zamanlı, tercüme yaptıkları alanda uzmanlaşmış profesyonel tercümanlarla çalıştığımızı söyleyebiliriz. Tüm tercümeler, tercümeyi yapanla aynı niteliklere sahip olan ikinci bir tercüman tarafından kontrol edilmektedir. Sertifikalandırmamızdaki kriterlere uyup uymadığımız, bizi sertifikalandıran kuruluş tarafından devamlı olarak kontrol edilmektedir. Kalite sertifikasına sahip Çince tercüme bürosu olmamız, yaptığımız tercümelerde kalite garantisi verdiğimiz anlamına da gelmektedir. ISO 17100 sertifikalandırmasının ne anlama geldiği hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Gizli bilgileri her zaman ciddi bir şekilde ele alıyoruz ve tabii ki tüm işleri katı bir gizlilik kapsamında yürütüyoruz.

Bir tercüme ücreti nedir

Belgenizi doğrudan tercüme portalimiza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde Çince tercüme için hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay. Çinceye ya da Çinceden bir tercüme siparişi verdiğiniz zaman, daha önce tercüme edilmişse isimlerin nasıl yazılması gerektiğini her zaman belirtmeniz gerektiğini unutmayınız.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta  aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 15 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Çinceye ve Çinceden nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>