Hukuk, finans, tıp ve teknik alanlarında Finceye ve Finceden profesyonel tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Fince ve 30’dan fazla dil arasında kalite güvenceli teknik ve yeminli tercüme

The Native Translator, ISO 17100 kalite sertifikasına sahip bir tercüme bürosudur ve Finceye ve Finceden tercüme konusunda uzmandır. 2005 yılından beri Türkçeden Finceye ve Finceden Türkçeye ve aynı zamanda da Fince ve 30’dan fazla dil arasında hukuk, finans, tıp ve teknik alanlarında nitelikli tercüme, uzman tercüme ve yeminli tercüme alanlarında çalışıyoruz.

Online olarak doğrudan Finceye ve Finceden yeminli tercüme ya da nitelikli teknik tercüme siparişinizi verebilirsiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde ücretsiz bir fiyat teklifi alacaksınız.

Birçok türdeki belge ve metnin Finceye ve Finceden tercümesini yapıyoruz

Temel olarak her türlü belge ve metinleri Finceye ve Finceden tercüme ediyoruz. Anlaşmalar ve sözleşmeler, mahkeme raporları, karne, hükümler, sicil belgeleri, sürücü belgeleri, evlilik belgeleri, tıbbi metinler, tıbbi çalışmalar, hasta kayıtları, basın bültenleri, teknik kılavuzlar, internet metinleri ve hukuki metinlerin örneğin, Türkçeden Finceye ya da Finceden Türkçeye teknik ya da yeminli tercümesi konusunda size yardımcı olabiliriz.

Belge ve metinlerin Finceye ve Finceden teknik tercümesi

İster hukuki bir metni, ister teknik bir kılavuzu ya da bir hasta kaydını Türkçeden Finceye ya da Finceden Türkçeye tercüme etmeniz gereksin, ilgili alanda doğru yeterlilik ve uzman bilgisine sahip tercümanlarımız bulunmaktadır. Metin ve belgeleri Fince ve 30’dan fazla dil arasında tercüme ediyoruz.

Finceye ve Finceden yeminli tercüme

Türkçeden Finceye ve Finceden Türkçeye ve aynı zamanda da Fince ve 30’dan fazla dil arasında metin ve belgelerin yeminli tercümesini yapıyoruz. İş planlarının, finansal raporların, sözleşme ve anlaşmaların, hükümlerin, karnelerin vb.’nin Finceye ve Finceden yeminli tercümesi için size yardım edebiliriz.

Bir müşteri olarak tercümenizin kabul edilmesinde herhangi bir problem yaşamamanız için her zaman tercümenin kullanılacağı ülkede yetkilendirilmiş bir tercüman kullanmaya çaba gösteriyoruz. Yani Türkçeden Finceye yeminli bir tercüme siparişi verirseniz ve bu, Finlandiya’da kullanılacaksa, belge, Finlandiya’da yetkilendirilmiş tercümanlarımızdan birisi tarafından tercüme edilecektir.

Finceye ve Finceden kalite güvenceli belge tercümesi

The Native Translator, 2011 yılından beri sertifikalı bir tercüme bürosudur ve 2015 yılından itibaren de tercüme büroları için öncül ve sektöre özel ilk sertifikalandırma olan EN-15038’e karşılık gelen bir sertifika olan ISO 17100’a uygun bir sertifikaya sahiptir. ISO 17100, ISO 9000’den farklıdır, çünkü bu, yalnızca idari süreçlerle ilgilenmez, aynı zamanda da tercüme sürecinin kendi kalite güvencesine de en büyük vurguyu yapmaktadır. ISO 17100 sertifikalı bir tercüme bürosu olarak biz, sertifikalandırma gerekliliklerini yerine getirmeye devam ettiğimizden emin olmak için her 24 ayda bir denetimden geçiyoruz.

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Gizli bilgileri her zaman katı bir şekilde ele alıyoruz ve tabii ki tüm işleri katı bir gizlilik kapsamında yürütüyoruz.

Finceye ya da Finceden bir metni ya da belgeyi tercüme etme ücreti nedir?

Belgenizi doğrudan tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde Fince bir tercüme için hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 30 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Finceye ve Finceden nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>