Fransızcaya ve Fransızcadan yeminli tercüme ve uzman tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Fransızcadan Türkçeye ve Türkçeden Fransızcaya ve Fransızca karşılıklı 30 dil arasında profesyonel tercüme. Fransızcaya ve Fransızcadan tercüme için ISO 17100 sertifikalı tercüme bürosu.

Buradan Fransızcaya ve Fransızcadan profesyonel bir tercüme siparişi verebilirsiniz. Hukuk, ekonomi, tıp ve teknik alanlarında Fransızcaya ve Fransızcadan hem yeminli tercüme hem de nitelikli uzman tercüme yapıyoruz. Yalnızca kaynak dili ve hedef dili seçiyorsunuz ve bir dakikadan daha kısa bir süre içerisinde bir fiyat teklifi size ulaşmasını sağlıyoruz.

Her türlü belgeyi Fransızcaya ve Fransızcadan tercüme ediyoruz

Temel olarak Türkçeden Fransızcaya ve Fransızcadan Türkçeye ve Fransızca ve 30 başka dil arasında birçok belge türünün tercümesini yapıyoruz. Karneler, hükümler, doğum belgeleri, hukuki metinler, sözleşmeler ve anlaşmalar, tıbbi metinler, tıbbi çalışmalar, hasta kayıtları, teknik kılavuzlar, basın bültenleri, sicil belgeleri, pazarlama metinleri, mahkeme raporları, internet metinlerinin Fransızcaya ve Fransızcadan uzman tercümesi ve yeminli tercümesi, tercüme ettiğimiz belge türlerine örnektir. Müşterilerimiz arasında hem şirketleri, yetkili kurumları hem de özel şahısları bulacaksınız.

Tercümanlarımızın sahip olduğu yetkinlikler nelerdir?

Yalnızca tercüme ettikleri uzmanlık alanında yetkinliğe sahip üniversite eğitimi almış tercümanlarla çalışıyoruz ve buna ek olarak da tercümanlarımız, sadece ana dillerine tercüme yapmaktadırlar. Alanlarında uzmandırlar ve terminolojiye hakimdirler. Tercümanlarımız sektör uzmanlarıdır ve ister tıbbi bir metin, ister hukuki bir belge ya da teknik bir kullanım kılavuzu olsun, metninizin yayınlanacağı pazara uygun olmasını sağlarlar.

Ana dil ilkesi bir kalite koşuludur

Fransızca profesyonel bir tercüme söz konusu olduğunda, ana dil ilkesi, temel taşlardan biridir ve bir kalite koşuludur. İlkemiz, bir tercümanın sadece ana diline tercüme yapması gerektiği gerekçesine dayanmaktadır. Örneğin, ana dili Fransızca olan bir tercüman, Fransızcaya tercüme yapar, ana dili Türkçe olan bir tercüman, Türkçeye tercüme yapar. Bir dilin ana dil olarak görülebilmesi için kişinin o dilin resmi dil olduğu bir ülkede büyümesi ve eğitimini orada tamamlamış olması gerekmektedir.

ISO 17100’a uygun olarak kalite güvenceli tercüme

2011 yılından beri çeviri hizmeti veren büromuz, 2015 yılından itibaren yeni ISO standardı olan ISO 17100’a uygun olarak kalite sertifikasına sahip olmuştur. ISO sertifikasına sahip olmak, tercümanların gereksinimlerinden ve işe alımından yapmış olduğumuz her bir tercümenin kalite güvencesine kadar tüm süreçlerimizin belgelenmesi ve kalite güvencesinin verilmesine dair maliyetini ve büyük iş yükünü üstlendiğimiz anlamına gelmektedir. Örneğin, yalnızca üniversite eğitimine sahip, tam zamanlı, tercüme yaptıkları alanda uzmanlaşmış profesyonel tercümanlar kullandığımızı söyleyebiliriz. Tüm tercümeler, tercümeyi yapanla aynı niteliklere sahip olan ikinci bir tercüman tarafından kontrol edilmektedir. Sertifikalandırmamızdaki kriterlere uyup uymadığımız, bizi sertifikalandıran kuruluş tarafından devamlı olarak kontrol edilmektedir. Kalite sertifikasına sahip Fransızca tercüme bürosu olmamız, yaptığımız tercümelerde kalite garantisi verdiğimiz anlamına da gelmektedir

Bir tercüme ücreti nedir

Belgenizi doğrudan tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde Fransızca bir tercüme için hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 30 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Fransızcaya ve Fransızcadan nitelikli ve yeminli tercüme sağlama konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>