Profesyonel tercümanlar tarafından online olarak yapılan Flemenkçe (Hollandaca) tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Hukuk, finans, tıp ve teknik alanlarda Flemenkçe ve 30’dan fazla dil arasında profesyonel tercüme.

The Native Translator, ISO 17100 kalite sertifikasına sahip bir tercüme bürosudur ve online olarak Flemenkçeye (Hollandaca) profesyonel belge tercümesinde sektör lideridir. Hem hedef gruba uyarlanmış hem de gramer ve terminolojik olarak doğru olan yüksek kaliteli tercüme hizmeti veriyoruz. Tercümanlarımız lisans mezunudur ve tabii ki sadece kendi ana dillerine tercüme yapmaktadırlar. İsveççe, Arapça, Danca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Çince, Norveççe, İspanyolca, Almanca ve 25’ten fazla dil arasında Flemenkçe tercüme hizmeti veriyoruz.

Flemenkçeye ve Flemenkçeden yeminli tercüme

Projenizin konusu ve boyutu ne olursa olsun, alanınızla ilgili bilgi ve deneyime sahip yeminli Flemenkçe tercümanlarımız bulunmaktadır. Türkçeden Flemenkçeye ve Flemenkçeden Türkçeye’ye ve aynı zamanda da Flemenkçe ve 30’dan fazla dil arasında yeminli tercüme yapıyoruz. Anlaşmalar, sözleşmeler, karneler, hükümler vb. gibi her türlü hukuki belgenin yanı sıra birçok finansal belge türü söz konusu olduğunda ve çoğu durumda sözleşmeler ve anlaşmalar gibi belgeler söz konusu olduğunda, yetkili bir makam, mahkeme, üniversite gibi bir diğer dilin konuşulan ülkenin devleti tarafından kabul edilmesi için bunun yeminli bir tercüman tarafından Flemenkçeye ya da Flemenkçeden tercüme edilmesi gerekmektedir.

Aşağıdaki alanlarda Flemenkçeye ve Flemenkçeden yeminli tercüme ya da teknik tercüme konusunda size yardımcı olabiliriz:

 • Teknik tercüme
 • Mali tercüme
 • Hukuki tercüme
 • Pazarlama tercümesi ve yerelleştirme
 • Tıp ve ilaç tercümesi
 • İnternet sitesi tercümesi ve yerelleştirme

Ana dil ilkesi bir kalite koşuludur

Profesyonel tercüme söz konusu olduğunda, ana dil ilkesi, temel taşlardan biridir ve bir kalite koşuludur. İlke, bir tercümanın sadece ana diline tercüme yapması gerektiği gerekçesine dayanmaktadır. Örneğin, ana dili Flemenkçe olan bir tercüman, Flemenkçeye tercüme yapar, ana dili Türkçe olan bir tercüman, Türkçeye tercüme yapar. Bir dilin ana dil olarak görülebilmesi için kişinin o dilin resmi dil olduğu bir ülkede büyümesi ve eğitimini orada tamamlamış olması gerekmektedir.

ISO 17100’a uygun olarak kalite güvenceli tercüme

2011 yılından beri çeviri hizmeti veren büromuz, 2015 yılından itibaren yeni ISO standardı olan ISO 17100’a uygun olarak kalite sertifikasına sahip olmuştur. ISO sertifikasına sahip olmak, tercümanların gereksinimlerinden ve işe alımından yapmış olduğumuz her bir tercümenin kalite güvencesine kadar tüm süreçlerimizin belgelenmesi ve kalite güvencesinin verilmesine dair maliyetini ve büyük iş yükünü üstlendiğimiz anlamına gelmektedir. Örneğin, yalnızca üniversite eğitimine sahip, tam zamanlı, tercüme yaptıkları alanda uzmanlaşmış profesyonel tercümanlarla çalıştığımızı söyleyebiliriz. Tüm tercümeler, tercümeyi yapanla aynı niteliklere sahip olan ikinci bir tercüman tarafından kontrol edilmektedir. Sertifikalandırmamızdaki kriterlere uyup uymadığımız, bizi sertifikalandıran kuruluş tarafından devamlı olarak kontrol edilmektedir. Kalite sertifikasına sahip Flemenkçe tercüme bürosu olmamız, yaptığımız tercümelerde kalite garantisi verdiğimiz anlamına da gelmektedir.

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Gizli bilgileri her zaman katı bir şekilde ele alıyoruz ve tabii ki tüm işleri katı bir gizlilik kapsamında yürütüyoruz.

Bir tercüme ücreti nedir

Belgenizi doğrudan tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde Flemenkçeye ya da Flemenkçeden tercüme için hem fiyat hem de tahmini teslimat süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var, daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 30 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Flemenkçeye ve Flemenkçeden nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a göre sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>