İsveççeye ve İsveççeden yeminli tercüme ve uzman tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Hukuk, finans, tıp ve teknik alanlarında terminolojiye hakim tercümanlar tarafından İsveççe ve 30’dan fazla dil arasında yapılan kalite güvenceli tercüme.

Teknik, hukuk, finans, tıp alanlarında tercüme, tercüman Tayca The Native Translator, doğrudan online olarak nitelikli tercüme sunma konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100 sertifikalı profesyonel bir tercüme hizmetidir. 5.500’den fazla profesyonel tercüman ile dünyanın önde gelen global tercüme hizmetlerinden biriyiz. İskandinav dillerinin tamamının yanı sıra İsveççeye de odaklanıyoruz. Hem hukuk, finans, tıp ve teknoloji alanlarında İsveççeye ve İsveççeden nitelikli uzman tercüme hem de hukuk ve finans alanlarında İsveççe ve 30’dan fazla dil arasında yeminli tercüme hizmeti veriyoruz.

İsveççeye ve İsveççeden yeminli tercüme

Bir karne, mahkeme kararı, bir doğum belgesini ya da bir yetkili makama, bir üniversiteye ya da potansiyel bir işverene sunulması gereken başka belgeleri tercüme etmeniz gerekiyorsa, tercümenin yeminli olması gerektiğini düşünebilirsiniz, yetkilendirme bir kalite mührüdür. İsveççeden başka bir dile yeminli bir tercüme siparişi verdiğinizde, mümkün olduğunca tercümenin kullanılacağı ülkede yetkilendirilmiş bir tercüman tarafından yapılır. İsveççeye yeminli bir tercümeye ihtiyacınız olması durumunda da İsveç’te Kammarkollegiet tarafından yetkilendirilmiş tercümanlarla çalışmaktayız.

Online olarak İsveççe ve karşılıklı 30 dil arasında uzmanlık gerektiren nitelikli tercüme siparişi verebilirsiniz

Online olarak doğrudan belgenizin/belgelerinizin İsveççe ve 30 dil arasında ya da şirketimizin hizmeti aracılığıyla 100’den fazla dile tercümesini sipariş edebilirsiniz. Doğrudan online olarak işleme aldığımız dillerden birkaçını belirtmek gerekirse; Arapça, Bulgarca, Danca, İngilizce, Estonca, Fince, Fransızca, Yunanca, İtalyanca, Japonca, Çince, Korece, Letonca, Litvanca, Flemenkçe, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, İspanyolca, Çekçe, Türkçe, Almanca, Macarca.

Ana dil ilkesi bir kalite koşuludur

Profesyonel tercüme söz konusu olduğunda, ana dil ilkesi, temel taşlardan biridir ve bir kalite koşuludur. İlkemiz, bir tercümanın sadece ana diline tercüme yapması gerektiği gerekçesine dayanmaktadır. Örneğin, ana dili Türkçe olan bir tercüman, Türkçeye tercüme yapar, ana dili İsveççe olan bir tercüman, İsveççeye tercüme yapar. Bir dilin ana dil olarak görülebilmesi için kişinin o dilin resmi dil olduğu bir ülkede büyümesi ve eğitimini orada tamamlamış olması gerekmektedir.

ISO 17100’a uygun olarak kalite güvenceli tercüme

2011 yılından beri çeviri hizmeti veren büromuz, 2015 yılından itibaren yeni ISO standardı olan ISO 17100’a uygun olarak kalite sertifikasına sahip olmuştur. ISO sertifikasına sahip olmak, tercümanların gereksinimlerinden ve işe alımından yapmış olduğumuz her bir tercümenin kalite güvencesine kadar tüm süreçlerimizin belgelenmesi ve kalite güvencesinin verilmesine dair maliyetini ve büyük iş yükünü üstlendiğimiz anlamına gelmektedir. Örneğin, yalnızca lisans mezunu, tam zamanlı, tercüme yaptıkları alanda uzmanlaşmış profesyonel tercümanlarla çalıştığımızı söyleyebiliriz. Tüm tercümeler, tercümeyi yapanla aynı niteliklere sahip olan ikinci bir tercüman tarafından kontrol edilmektedir. Sertifikalandırmamızdaki kriterlere uyup uymadığımız, bizi sertifikalandıran kuruluş tarafından devamlı olarak kontrol edilmektedir. Kalite sertifikasına sahip İsveççe tercüme bürosu olmamız, yaptığımız tercümelerde kalite garantisi verdiğimiz anlamına da gelmektedir.

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Her zaman çok hassas bilgi içeren tercümelerle karşılaşıyoruz ve tabii ki gizliliği korumaya çok dikkat ediyoruz.

Bir tercüme ücreti nedir?

Belgenizi tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde İsveççeye ve İsveççeden bir tercüme için hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 30 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden İsveççeye ve İsveççeden nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>