Lehçeye ve Lehçeden profesyonel tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Hukuk, ekonomi, tıp ve teknik alanlarında Lehçeye ve Lehçeden yeminli tercüme ve nitelikli uzman tercüme yapıyoruz.

Bir hükmün, bir sicil belgesinin, banka hesap dökümünün, evlilik belgesinin, sözleşmenin ya da tıbbi bir kaydın Lehçeye ya da Lehçeden tercümesine mi ihtiyacınız var?

The Native Translator, ISO 17100 kalite sertifikalı bir tercüme bürosudur ve doğrudan online olarak Lehçe ve 25’ten fazla dil arasında profesyonel tercüme yapıyoruz. İster örneğin bir banka belgesi ya da karnenin Lehçeye yeminli tercümesine ister nitelikli bir tıbbi tercümeye ihtiyacınız olsun, size yardımcı olabiliriz.

Birçok belge ve metin türünde Lehçeye ve Lehçeden tercüme yapıyoruz

Temel olarak her türlü belge ve metni tercüme ediyoruz. Sözleşme ve anlaşmalar, hükümler, mahkeme raporları, karneler, sicil belgeleri, sürücü belgeleri, evlilik belgeleri, tıbbi çalışmalar, hasta kayıtları, basın bültenleri, teknik kılavuzlar, internet metinleri vb. gibi hukuki metinlerin Türkçeden Lehçeye ya da Lehçeden Türkçeye ya da örneğin İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca gibi 25 diğer dilimizden biriyle kombinasyon halinde Lehçe teknik ya da yeminli tercümesi konusunda size yardımcı olabiliriz.

Lehçeden ya da Lehçeye teknik tercüme

Bir tıbbi kaydın, bir teknik raporun ya da bir sözleşme taslağının tercümesi, uzman yeterliliğine sahip bir tercüman gerektiren belgelere örnektir. İster yüksek teknoloji, ister hukuk ya da tıp alanında olsun, konuya özel terminoloji içeren metinler, herhangi bir tercüman tarafından tercüme edilemez, bunlar uzman yeterliliği gerektirmektedir. Uzman yeterliliği gerektiren bir alanda Türkçeden Lehçeye, Lehçeden Türkçeye ya da ele aldığımız diğer dillerin herhangi birinde bir tercüme siparişi verdiğiniz zaman, tercümeniz, lisans mezunu uzman bir tercüman tarafından yapılmaktadır.

Lehçeye ve Lehçeden yeminli tercüme

Hukuki, mali ve tıbbi belge ve metinlerin yeminli tercümesini yapıyoruz. Bizimle doğrudan online olarak Lehçeden Türkçeye ve Türkçeden Lehçeye ve aynı zamanda da Lehçe ve Danca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Norveççe, Romence, Almanca vb. gibi 25 dil arasında yeminli tercüme yapılacak işlerinizde çalışabilirsiniz.

Türkçeden Lehçeye yeminli tercüme siparişi verdiğiniz zaman

Türkçeden Lehçeye yeminli bir tercüme siparişi verirseniz, bu tercümeyi Polonya’da yaptırıyoruz. Yani tercümeniz, Polonya Adalet Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir tercüman tarafından yapacaktır. Bunun sebebi de tercümanlarımızın dilin konuşulduğu ülkede yaşamalarını ve tabii ki kendi ana dillerine tercüme etmelerini istememizdir. Lehçe yeminli bir tercüman tarafından yapılan bir tercümenin, tercümanın doğru yeterliliğe sahip olduğunu göstermek için apostil ile tasdiklenmesi gerekmemektedir.

Lehçeye ve Lehçeden kalite güvenceli belge tercümesi

ISO 17100’a göre kalite sertifikasına sahibiz. Çalışmalarımız, düzenli olarak sertifikalandırma yetkili kurumu tarafından kontrol edilmektedir ve bu da tabii ki müşteri olarak sizlere büyük bir güvence sağlamaktadır. ISO 17100 sertifikalandırmasının ne anlama geldiği hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Her zaman çok hassas bilgi içeren tercümelerle karşılaşıyoruz ve tabii ki gizliliği korumaya çok dikkat ediyoruz. Sunucularımız, bilgilerinizin yanlış ellere ulaşmaması için SSL güvenliğine sahiptir

Lehçeye ya da Lehçeden bir belgeyi tercüme etme ücreti nedir?

Belgenizi tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 15 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Lehçeye ve Lehçeden nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>