Macarcaya ve Macarcadan profesyonel tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Hukuk, ekonomi, tıp ve teknik alanlarda Macarcaya ve Macarcadan yeminli tercüme ve nitelikli uzman tercüme yapıyoruz.

Bir hükmün, bir sicil belgesinin, banka hesap dökümünün, evlilik belgesinin, sözleşmenin ve tıbbi bir kaydın Macarcaya ya da Macarcadan tercümesine mi ihtiyacınız var?

The Native Translator, ISO 17100 kalite sertifikalı bir tercüme bürosudur ve doğrudan online olarak Macarca ve bu dilde 25’den fazla dil arasında profesyonel tercüme yapıyoruz. İster örneğin bir banka belgesi ya da karnenin Macarcaya yeminli tercümesine ister nitelikli bir tıbbi tercümeye ihtiyacınız olsun, size yardımcı olabiliriz.

Macarcaya ve Macarcadan birçok türde belge ve metnin tercümesini yapıyoruz

Temel olarak her türlü belge ve metni tercüme ediyoruz. Sözleşme ve anlaşmalar, hükümler, mahkeme raporları, karneler, sicil belgeleri, sürücü belgeleri, evlilik belgeleri, tıbbi çalışmalar, hasta kayıtları, basın bültenleri, teknik kılavuzlar, internet metinleri vb. gibi hukuki metinlerin Türkçeden Macarcaya ya da Macarcadan Türkçeye ya da örneğin, İngilizce, Fransızca, Lehçe, Rusça, İspanyolca, Almanca gibi 25 diğer dilimizden biriyle kombinasyon halinde Macarcaya ya da Macarcadan teknik ya da yeminli tercüme konusunda size yardımcı olabiliriz.

Macarcadan ya da Macarcaya uzman tercüme

Bir tıbbi kaydın, bir teknik raporun ya da bir sözleşme taslağının tercümesi, uzman yeterliliğine sahip bir tercüman gerektiren belgelere örnektir. İster yüksek teknoloji, ister hukuk ya da tıp alanında olsun, konuya özel terminoloji içeren metinler, herhangi bir tercüman tarafından tercüme edilemez, bunlar uzman yeterliliği gerektirmektedir. Uzman yeterliliği gerektiren bir alanda Macarcaya ya da Macarcadan bir tercüme siparişi verdiğiniz zaman, tercümeniz ana dili hedef dil olan ve üniversite mezunu uzman bir tercüman tarafından yapılacaktır.

Macarcaya ya da Macarcadan yeminli tercüme

Sözleşme ve anlaşmalar, karneler, sicil belgeleri, doğum belgeleri, evlilik belgeleri, hükümler, ölüm belgeleri vb. gibi hukuki ve mali belgeler, her zaman yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilmelidir. Bunun yanı sıra, genellikle bu tür bir belgenin tercüme edilmeden önce belgenin gerçekliğini onaylayan bir apostil içermesi gerekmektedir ve eğer tercüme Macaristan dışında yapılıyorsa, tercümanın yetkili olduğunu gösteren bir apostil daha sonra düzenlenerek belgenin Macaristan’daki yetkili makamlar tarafından kabul edilebilmesini sağlar. Bu prosedürle uğraşmamanız için, her tercümeyi Macaristan’da yapıyoruz, bu sebeple tercümanın Türkçeden Macarcaya tercüme yapma konusunda gerçekten yetkili olduğunu kanıtlamakla uğraşmanıza gerek kalmaz. Macarcadan Türkçeye yeminli bir tercüme, genellikle tercümenin kullanılacağı ülkede yetkilendirilmiş tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Ana dil ilkesi bir kalite koşuludur

Macarcaya ve Macarcadan profesyonel tercüme söz konusu olduğunda, ana dil ilkesi, temel taşlardan biridir ve bir kalite koşuludur. İlkemiz, bir tercümanın sadece ana diline tercüme yapması gerektiği gerekçesine dayanmaktadır. Örneğin, ana dili Macarca olan bir tercüman, Macarcaya tercüme yapar, ana dili Türkçe olan bir tercüman, Türkçeye tercüme yapar. Bir dilin ana dil olarak görülebilmesi için kişinin o dilin resmi dil olduğu bir ülkede büyümesi ve eğitimini orada tamamlamış olması gerekmektedir.

Macarcaya ve Macarcadan kalite güvenceli belge tercümesi

ISO 17100’a göre kalite sertifikasına sahibiz. Çalışmalarımız, düzenli olarak sertifikalandırma yetkili kurumu tarafından kontrol edilmektedir ve bu da tabii ki müşteri olarak sizlere büyük bir güven sağlamaktadır. ISO 17100 sertifikalandırmasının ne anlama geldiği hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Her zaman çok hassas bilgi içeren tercümelerle karşılaşıyoruz ve tabii ki gizliliği korumaya çok dikkat ediyoruz. Sunucularımız, bilgilerinizin yanlış ellere ulaşmaması için SSL güvenliğine sahiptir.

Macarcaya ya da Macarcadan bir belgeyi tercüme etme ücreti nedir?

Belgenizi tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 15 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Macarcaya ve Macarcadan nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti verme konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>