Portekizceye ve Portekizceden profesyonel tercüme ISO 17100

Hukuk, ekonomi, tıp ve teknik alanlarında Lehçeye ve Lehçeden yeminli tercüme ve nitelikli uzman tercüme yapıyoruz

Bir hükmün, bir sicil belgesinin, banka hesap dökümünün, evlilik belgesinin, sözleşmenin ya da tıbbi bir kaydın Portekizceye ya da Portekizceden tercümesine mi ihtiyacınız var?

The Native Translator, ISO 17100 kalite sertifikalı bir tercüme bürosudur ve doğrudan online olarak Portekizce ve 25’ten fazla dil arasında profesyonel tercüme yapıyoruz. İster nitelikli bir tıbbi tercümeye ister örneğin bir hükmün, bir banka belgesinin ya da karnenin yeminli tercümesine ihtiyacınız olsun, size yardımcı olabiliriz. Tercümenizi sipariş verdiğinizde, tercümenin Portekiz’de mi yoksa Brezilya’da mı kullanılacağını bize bildirmenizi rica ediyoruz.

Birçok belge ve metin türünde Portekizceye ve Portekizceden tercüme yapıyoruz

Temel olarak her türlü belge ve metni tercüme ediyoruz. Sözleşme ve anlaşmalar, hükümler, mahkeme kararları, karneler, sicil belgeleri, sürücü belgeleri, evlilik belgeleri, tıbbi çalışmalar, hasta kayıtları, basın bültenleri, teknik kılavuzlar, internet metinleri vb. gibi hukuki metinlerin Türkçeden Portekizceye ya da Portekizceden Türkçeye ya da örneğin Danca, İngilizce, Fransızca, Norveççe, Almanca, İspanyolca vb. gibi 25 diğer dilimizden biriyle kombinasyon halinde Portekizce teknik ya da yeminli tercümesi konusunda size yardımcı olabiliriz.

Portekizceden ya da Portekizceye teknik tercüme

Bir tıbbi kaydın, bir teknik raporun ya da bir sözleşme taslağının tercümesi, uzman yeterliliğine sahip bir tercüman gerektiren belgelere örnektir. İster yüksek teknoloji, ister hukuk ya da tıp alanında olsun, konuya özel terminoloji içeren metinler, herhangi bir tercüman tarafından tercüme edilemez, bunlar uzman yeterliliği gerektirmektedir. Uzman yeterliliği gerektiren bir alanda İsveççeden Portekizceye bir tercüme siparişi verdiğiniz zaman, tercümeniz, üniversite eğitimine sahip uzman bir tercüman tarafından yapılmaktadır.

Portekizceden ya da Portekizceye yeminli tercüme

Sözleşme ve anlaşmalar, karneler, sicil belgeleri, doğum belgeleri, evlilik belgeleri, hükümler, ölüm belgeleri vb. gibi hukuki ve mali belgeler, her zaman yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilmelidir. Bunun yanı sıra genellikle bu tür belgenin tercüme edilmeden önce belgenin gerçekliğini onaylayan bir apostil içermesi gerekmektedir ve eğer tercüme Türkçe dilinde yapılıyorsa, tercümanın Türkçe dilinde yetkili olduğunu gösteren bir apostil, bu belgenin Portekiz ya da Brezilya’daki yetkili makamlar tarafında kabul edilmesini sağlar. Bu son prosedürle uğraşmamanız için, ister Portekiz’de ister Brezilya’da olsun, tercümeyi her zaman kullanılacağı ülkede yapıyoruz, bu sebeple tercümanın Türkçeden Portekizceye tercüme yapma konusunda gerçekten yetkili olduğunu kanıtlamakla uğraşmanıza gerek olmaz. Portekiz’de kullanılacak olan tercümeler her zaman tarafımızdan Portekiz’de noter tasdikli yapılır, bu işlemler 1-2 ekstra gün sürebilir.

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Her zaman çok hassas bilgi içeren tercümelerle karşılaşıyoruz ve tabii ki gizliliği korumaya çok dikkat ediyoruz. Sunucularımız, bilgilerinizin yanlış ellere ulaşmaması için SSL güvenliğine sahiptir

Portekizceye ya da Portekizceden bir belgeyi tercüme etme ücreti nedir?

Belgenizi tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 15 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Portekizceye ve Portekizceden nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme
Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>