Rusça ve 30 farklı dil arasında profesyonel Rusça tercüme, kalite güvenceli uzman tercüme ve yeminli tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Şirketler için teklifler
 • Avantajları içeren çerçeve anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Hukuk, ekonomi, tıp ve teknik alanlarında Rusçaya ve Rusçadan tercüme, terminolojiye hakim uzman yetkinliğine sahip lisans mezunu tercümanlar.

The Native Translator, ISO 17100 sertifikalı bir tercüme bürosudur ve Rusçaya ve Rusçadan tercüme konusunda uzmandır. 2005 yılından beri, hukuk, finans, tıp ve teknik alanlarında Türkçeden Rusçaya ve Rusçadan Türkçeye ve aynı zamanda da Rusça ve Danca, İngilizce, Fransızca, Çince, Norveççe, İspanyolca ve Almanca gibi 30’dan fazla dil arasında nitelikli, teknik ve yeminli tercüme hizmeti veriyoruz.

Birçok belge ve metin türünde Rusçaya ve Rusçadan tercüme yapıyoruz

Her türlü belge ve metnin Rusçaya ve Rusçadan tercümesini yapıyoruz. Tıbbi ya da uzmanlık gerektiren teknik bir tercümenin yanı sıra sözleşme ve anlaşmalar, hükümler, mahkeme kararları, karneler, sürücü belgeleri, evlilik belgeleri, doğum belgeleri, tıbbi çalışmalar, hasta kayıtları, basın bültenleri, teknik kılavuzlar, internet metinleri vb. gibi hukuki metinlerin Türkçeye Rusçaya, Rusçadan Türkçeye ve çalıştığımız 30’dan fazla dilden herhangi birine yeminli tercümesi konusunda size yardımcı olabiliriz.

Türkçe ve Rusça arasında yeminli tercüme

Türkçeden Rusçaya ve Rusçadan Türkçeye yeminli tercüme ve Rusça ve diğer diller arasında onaylı tercüme, resmi olarak yetkinliği kabul edilmiş tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Tercümenin kabul edilmesi konusunda müşteri olarak hiçbir zaman bir problem yaşamamanız için mümkün olduğunca tercümenin kullanılacağı ülkede yetkilendirilmiş tercümanlarla çalışıyoruz. Rusçadan İngilizceye bir yeminli tercüme siparişi verirseniz ve bu tercüme İngiltere’de kullanılacaksa, söz konusu tercüme, İngiltere’de yetkilendirilmiş bir tercümanımız tarafından yapılacaktır.

The Native Translator’da Rusçaya ya da Rusçadan bir tercüme siparişi verdiğinizde şunları taahhüt ediyoruz

Rusçaya ya da Rusçadan dilin ve terminolojinin doğru olduğu yüksek kalitede profesyonel bir tercüme sunuyoruz. Aynı zamanda da mümkün olduğu kadar orijinal belgedeki düzeni korumaya çaba gösteriyoruz.
Tercümanlarımız, ana dili hedef dil olan, lisans mezunu, profesyonel tercümanlardır. Ayrıca tercüme ettikleri alanda uzmandırlar, metni anlamaktalar ve terminolojiye hakimler, bu nedenle, ister tıbbi bir tercüme, ister nitelikli teknik ya da hukuki bir tercüme siparişi verin, işinizi doğru yapacak, doğru yeterliliğe sahip Rusça tercümanlarımız vardır.
Rusçaya ya da Rusçadan yeminli bir tercümeye ihtiyacınız olması halinde, tercümenin yerel olarak yeminli bir tercüman tarafından kullanılacağı ülkede yapılması için çaba gösteriyoruz, ancak, örneğin, bir tercümenin bir elçilik ya da konsoloslukta tasdiklenmesi gerektiğinde istisnalar vardır. ISO 17100’a uygun olarak sertifikamız bulunmaktadır ve tabii ki yapmış olduğumuz tercümeler için kalite garantisi sunuyoruz.

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Her zaman çok hassas bilgi içeren tercümelerle karşılaşıyoruz ve tabii ki gizliliği korumaya çok dikkat ediyoruz

Rusça bir tercüme ücreti nedir?

Belgenizi tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde Rusçaya ve Rusçadan bir tercüme için hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 30 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Rusçaya ve Rusçadan nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>