Hukuk, finans, tıp ve teknik alanlarında Yunancaya ve Yunancadan yeminli tercüme ve uzman tercüme ISO 17100

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Avantajlı müşteri anlaşması
 • Avantajlı müşteri anlaşması
 • Toplu müşteri indirimi
 • 7/24 tercüme hizmeti mevcut

Bigli al

Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi
Belgelerin tercümesi
 • Tıbbi, hukuki, teknik, finansal belgeler
 • İmzalı ve kaşeli yeminli tercümeler
 • 60 dile her türlü tercüme

Türkçeden Yunancaya ve Yunancadan Türkçeye ve Yunanca ve 30’dan fazla dil arasında profesyonel tercüme. Doğrudan online olarak kalite güvenceli bir Yunanca tercüme siparişi verebilirsiniz.

The Native Translator, diğer konuların yanı sıra Türkçeden Yunancaya ve Yunancadan Türkçeye yeminli tercüme ve uzman tercüme konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100 kalite sertifikasına sahip bir tercüme bürosudur. Kalite odaklıyız ve yüksek kalite standartlarına uyuyoruz ve Yunanca tercümelerimizin çok yüksek kalitede olduğunun garantisini verebiliriz. Tercümanlarımız, profesyonel tercümanlar olarak çok fazla deneyime sahip üniversite eğitimlidirler ve tabii ki sadece kendi ana dillerine tercüme yapmaktadırlar. Birçok türdeki belgeyi Yunancaya ve Yunancadan tercüme ediyoruz.

Birçok türde belge ve metnin Yunancaya ve Yunancadan tercümesini yapıyoruz

Temel olarak birçok türde belge ve metni, Türkçeden Yunancaya ve Yunancadan Türkçeye ve aynı zamanda da İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Rusça, İspanyolca gibi 30’dan fazla dile tercüme hizmeti veriyoruz. Yunancaya ya da Yunancadan hem nitelikli bir uzman tercüme hem de yeminli bir tercüme konusunda size yardım edebiliriz. Sözleşme ve anlaşmalar, mahkeme raporları, karneler, sicil belgeleri, sürücü belgeleri, tıbbi metinler, tıbbi çalışmalar, hasta kayıtları, basın bültenleri, teknik kılavuzlar, internet metinleri vb. gibi hukuki metinleri tercüme ediyoruz.

Belgelerin Yunancaya ve Yunancadan yeminli tercümesi

Türkçeden Yunancaya ve Yunancadan Türkçeye ve aynı zamanda da 30 farklı dile ve dilden yeminli tercüme hizmeti veriyoruz. Doğrudan online olarak tercüme siparişi verebilirsiniz. Diğer şeylerin yanı sıra iş planlarını, finansal raporları, sözleşme ve anlaşmaları, karneleri, hükümleri, doğum belgelerini, banka hesap dökümlerini de tercüme ediyoruz. Mümkün olduğu kadar tercümenin kullanılacağı ülkede yetkilendirilmiş tercümanlarla çalışıyoruz. Yunancaya yapılacak bir tercüme, her zaman Yunanistan’da yetkilendirilmiş bir tercüman tarafından yapılmaktadır. Bunun sebebi, tercümenizin kabul edilmesinde hiçbir zaman bir problem yaşamamanız içindir. Şirketimiz tarafından Yunancaya yapılan yeminli bir tercüme, her zaman Yunanistan’da bir noter onaylıdır ve bu sebeple de Yunan yetkili makamları, bankalar, okullar ve üniversiteler tarafından da kabul edilmektedir.

Yunancaya ve Yunancadan teknik belge tercümesi

Teknik tercümeyle, örneğin, tercümenin tıbbi yeterliliğe sahip olması gereken bir hasta kaydını tercüme ederken, tercümanın uzman becerisini gerektiren tercümeyi kastediyoruz. Aynı durum hukuki belgelerin tercümesi için de geçerlidir, çünkü bu, bir tercümanın sadece bir metni başka bir dile aktarma yeteneğine değil, aynı zamanda da hukuki süreci, kültürel farklılıkları ve terminoloji temel olarak anlama becerisine dair çok yüksek beklentiler doğurmaktadır. Hukuk tercümanının rolü, belgeleri başka bir hukuk sistemindeki okuyucu kitlesine sunması gerektiği anlamına gelmektedir, bu da tercümanın diline ya da dilinden tercüme yaptığı ülkelerin hukuk sistemlerini anlaması konusunda yüksek beklentiler doğurmaktadır.

Gizlilik tartışılmaz bir konudur

Gizli bilgiler konusuna her zaman büyük ciddiyetle yaklaşıyoruz ve tabii ki tüm işleri katı bir gizlilik kapsamında yürütüyoruz.

Yunanca tercüme ücreti nedir?

Belgenizi doğrudan tercüme portalımıza yükleyiniz, 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde Yunancaya ve Yunancadan bir tercüme için hem fiyat hem de tahmini teslim süresine dair bilgi size ulaşsın. Tercümeyi online olarak sipariş edebilir ve doğrudan kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri şöyledir: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal ve ApplePay.

Sorularınız mı var ya da daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize günün her saatinde e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz, 30 dakika içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

The Native Translator, doğrudan internet üzerinden Yunancaya ve Yunancadan nitelikli ve yeminli tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmış, ISO 17100’a uygun olarak sertifikalandırılmış bir tercüme bürosudur.

Çevrimiçi teklif
TEKLIF AL
Kalite garantisiyle!
 • ISO 17100 sertifikalı
 • ISO 27001'e uygun olarak bilgi güvenliği
 • ISO 14001'e uygun olarak çevre çalışması
 • Garantili mükemmel - memnun müşteri garantisi

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>