Çevirinizi 7/24 çevrimiçi sipariş edin

Belgenizi veya metninizi buraya yükleyin ve siparişinizi verin.

Bireysel yardıma veya öneriye mi ihtiyacınız var?

Bize e-posta ile ulaşın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ekibimiz

BJÖRN HALLBERG
CEO

Björn Hallberg, teknoloji ve ekonomi alanında akademik bir geçmişe sahiptir ve İngiltere’deki emlak firmalarının CEO’su olarak ticari mülklerle çalışmıştır. Ayrıca Danimarka’da perakende şirket kurmuş ve işletmiştir.

  • Norrköping’deki Ebersteinska Okulu’nda mühendislik eğitimi
  • Linköpings Üniversitesi’nde İktisat Lisans eğitimi

PATRICK ALEXANDER

Yönetim Kurulu Başkanı

  • Uluslararası Ekonomi ve Yönetimi Lisans Eğitimi, Bocconi Üniversitesi, Milano
  • Yönetimde Küresel Uzmanlar Yüksek Lisansı, London School of Economics’de.
  • Pazarlama ve Operasyon Başkanı EMEA, Apple

EVA SKIÖLDEBRAND

Yönetim Kurulu Üyesi

  • Profesör, Doktora, Uppsala’daki Devlet Ziraat Üniversitesi’nde araştırmacı
  • Göteborg’daki Sahgrenska Üniversite Hastanesi’nde eski araştırmacı
  • Bayer’de 10 yıl boyunca ilaçların ruhsatlandırılması ve pazarlanmasının yanı sıra araştırma ve klinik testlerden sorumlu olarak çalışmıştır
  • Prologic GmbH’daki konumuna ek olarak Eva, ilaç sektöründeki bir dizi başka şirkette yönetim kurulu görevine sahiptir.

Şirketin hedefi

The Native Translator'ın varlığı, müşterilerimize verdiğimiz vaatlerimizi yerine getirdiğimizi ve her anlamda müşterilerimizin beklentilerini karşıladığımızı varsaymaktadır. Her iş profesyonelce ele alınmalıdır, planlanan süreye bağlı kalınmalıdır ve mutabık kalınan diğer hususlara uyulmalıdır.

Şirketin hedefi, en hızlı ve yüksek kaliteli tercüme hizmetlerinden birisi olmaktır. Ölçülen ve %95’i aşan müşteri memnuniyeti oranı ile kaliteli tercümede tercih edilen bir hizmet sağlayıcı olmak istiyoruz. Çalışanlarımız ve ortaklarımız arkadaş canlısı, pozitif ve profesyoneldir, bu sebeple müşterilerimiz, bizimle çalışarak kendilerine saygı ve dikkatle davranıldığını deneyimlemelidir. ISO 14100 uygunluğumuzla, özellikle iklim alanında, pozitif sosyal gelişime aktif olarak katkı sağlamak isteyen ilgili bir şirket olarak görülmek istiyoruz.

Her müşteriye olan bağlılığımız, söz konusu projenin uygulanmasının ilerisine gitmektedir. Müşterinin beklentilerinin karşılandığından emin olmak için projenin tamamlanması esnasında ve sonrasında hizmetlerimizi takip ediyoruz. Bu, karşılıklı takdir ve bağlılık aracılığıyla gelecekteki büyüme için sürekli bir ilişki oluşturmaktadır.

Yukarıda bahsi geçenlerin ön koşulu, dünya çapında çalışanlar ve ortaklarla pozitif ve saygılı bir iş birliğidir. Nitelikli tercüme hizmetlerinin "tercih edilen hizmet sağlayıcısı" olma isteğimiz, tercümanlarımız tarafından da tercih edilen işverenlerinden ve ortaklarından biri olmamız gerektiği anlamına gelmektedir.

Bu şirketler kalitemize güveniyor!

<
>